Kroatijos kultūrinis paveldas

2011-04-19 Autorius egle Komentuoti
Skaityti toliau »

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Maršrutas parengtas vykti automobiliu, kasdien sustojant pasimaudyti ir trumpam atsipūsti paplūdimyje. Viso ~5000km. Kai nusprendžiat ieškot nakvynės, tiesiog beldžiat į bet kurias duris ir klausiat. Patys pamatysit – ant kiekvieno namo kabo užrašas Rooms.

1 diena: išvykimas iš namų. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją Budapešto kryptimi per Liubliną. Nakvynė Slovakijoje arba Vengrijoje.
2 diena: kelionė per Vengriją, Kroatijos dalį bei Bosniją ir Hercogoviną. Bosnijoje kartas nuo karto sustokite pasigrožėti Balkanų kalnais bei smaragdiniais ežerais ir upėmis. Nakvynė Bosnijoje.
3 diena: Lankote Mostaro senamiestį Hercogovinoje. Atvykstate į Kroatiją. Nakvynė Ston miestelyje arba netoliese. Dubrovniko senamiesčio lankymas. Grįžimas į nakvynės vietą.
4 diena: Pasivaikščiojimas po Ston miestelio didžiąją sieną. Keltu keliatės iš Orebičo į Korčulą. Korčulos senamiesčio lankymas ir grįžimas keltu atgal. Grįžtate į kelią E65 (Jadranska magistralę) ir vykstate į Splitą. Nakvynė bet kuriame miestelyje pakeliui.
5 diena: Splito senamiesčio lankymas. Vykstant į Trogirą lankote antikinio romėnų miesto Salona griuvėsius. Trogiro senamiesčio lankymas. Nakvynė Primoštein miestelyje ar apylinkėse. Vakarinis pasivaikščiojimas (jei nespėsite, galite tą padaryti ryte) po miestelio senamiestį.
6 diena: Vykstate Šibeniko kryptimi. Krka upės Nacionalinio Parko lankymas. Šibeniko Pilies bei Katedros apžiūrėjimas, pasivaikščiojimas po senamiestį. Vykstate Zadaro kryptimi ir nakvojate pakeliui arba pačiame mieste. Apsistojate 2 naktims.
7 diena: Paklenica Nacionalinio Parko lankymas. Zadaro senamiesčio lankymas, vandens vargonų klausymas. Grįžimas į nakvynės vietą.
8 diena: Plitvicos Nacionalinio Parko lankymas. Po to vykstate į Krk salą. Nakvynė saloje arba pakeliui.
9 diena: Krk senamiesčio lankymas. Maudynės Baškos paplūdimyje. Grižtate į E65 kelią ir vykstate Pulos link. Nakvynė prie Pulos arba pakeliui.
10 diena: Pulos senamiesčio ir amfiteatro lankymas. Toliau vykstate į Porečą. Senamiesčio lankymas. Nakvynė.
11 diena: Vykstate į Zagrebą. Miesto lankymas. Vykstate namų link.
12-13 dienos: Kelionė per Vengriją, Slovakiją ir Lenkiją.

  Kaina Darbo val. Pastabos
Keltas Orebič-Korčula suaug. 11KUN; vaikams 5,5KUN;
automobilis 53KUN
visą parą 20min. į vieną pusę
Krka NP suag. 80KUN; vaikams 65KUN 10-17val.  
Paklenica NP suaug. 40KUN; vaikams 20KUN    
Tiltas į Krk salą 30KUN automobiliui su 2 keleiviais į vieną pusę visą parą  
Pulos arena suaug. 12KUN;vaikams 6KUN 9-20val.  
       
       


View Kroatijos kultūrinos paveldas in a larger map

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Parašykite atsiliepimą

Connect with Facebook