Skaityti toliau »

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)

Maršrutas prasideda ir baigiasi Nicoje, kur su persėdimais nesudėtinga nuskristi iš Kauno ar Vilniaus.  Toliau automobiliu ar motociklu. Keliaujant automobiliu iš Lietuvos ta kryptimi šį maršrutą galima prijungi prie jūsų numatyto.

1 diena: Atvykimas į Nicą. Apsistojate dviems naktims. Pasivaikščiojimas po miestą.
2 diena: Pajūrio keliu (D6098, D025, D125) vykstate į Monaką per ST.Jean-Cap-Ferrat, Beaulieu-sur-Mer ir Capd’Ail miestelius. Monako lankymas (aplankykite Okeanologijos muziejų).Grįžimas į Nicą.
3 diena: Pajūrio keliu vykstate į Kanus.  Pasivaikščiojimas po miestą. Toliau vykstate į Castellane miestelį. Apsistojate dviems naktims.
4 diena: Keliu D952 važiuojate iš Castellano pietų kryptimi iki Moustiers- Sainte-Marie miestelio palei Verdon upę , kurios tėkmė suformavo 25 km ilgio, 700 m gylio kanjoną, vieną giliausių ir gražiausių Europoje:
. Pravažiavus Tusset tunelį – pirmas sustojimas pasigrožėti panorama punkte Sublime.
. Likus 1km iki   La-Palud-sur-Verdon miestelio sukate į kelią D23, kuriuo ratu (23km) apvažiuosite ir sugrįšite į ta patį kelią, tačiau priartėsite prie upės ir grožėsitės nerealiu kraštovaizdžiu.
.Toliau D952 keliu vykstate iki Moustiers -Sainte-Marie, kurio senamiestis irgi vertas dėmesio.
. Moustiers -Sainte-Marie vykstate į pietus keliu D957 palei ežerą Sainte Croix. Pravažiavus tiltą ir kempingą, sukate kairėn į D19 ir pravažiavus Aiguines (galite aplankyti vietinę pilį) miestelį suktae į D71 kelią.
. Pravažiavus l’Artuby tiltu, sustokite Mescla balkonų apžvalgos aikštelėje pasigrožėti iš aukštai vieta, kur susilieja Verdon ir Artuby upės.
. Toliau, vykstant į Trigance miestelį, sankryžoje sukite kairėn į D90 kelią. Miestelyje galite aplankyti pilį.
. Pravažiavus Trigance ir tiltą per upę, sukate kairėn į D955 kelią. Pravažiavę gyvenvietę Soleil ir tiltą per upę, grįžtate į kelią D952 vedantį į nakvynės vietą Castellane.
5 diena: Grįžimas į Nicą ir skrydis namo.

Žiūrėti Prancūzijos Rivjera didesniame žemėlapyje

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
Prancūzijos Rivjera ir Verdon kanjonas, 5.0 out of 5 based on 2 ratings

Parašykite atsiliepimą

Connect with Facebook