Juodkalnija. Raftingas

2013-06-14 Autorius Jolanta Komentuoti
Skaityti toliau »

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Birželio 13d.

Tęsinys… Kuri šiandien savaitės diena? O mėnesio? Atostogos yra jėga. Gerai, jau gerai. Bandau skaičiuoti. Raftingas buvo uzsakytas 13 d. Vadinasi, siandien birzelio 13 d. Isvaziavome 9 d. Skaiciuoju ant pirstu… penkta, ketvirtadienis:)

Taigi, penkta diena.

Tik pabudusi puolu žiūrėti, koks oras. Nekoks. Apsiniauėe, gerai, kad nelyja. Kambarių šeimininkas įspėjo, kad gali būti šaltoka. Bet mes trauktis neturime kur – plauksime:)

09:30 atvažiavo džipas ir informavo, kad tuoj atvažiuos busiukas. Pakeliui dar pasipilde komanda keturiais rusų jaunuoliais. Persirengėme ir į trasą. Tiesa sakant, nesu ekstremalė, todėl šiek tiek bijojau. Be reikalo… šiek tiek paplaukę sustojome prie Piktosios kalnu upės. Išlipome, fotosesija ir atgal į savo laikiną transporto priemonę.  Toliau plaukėme ir ramiai, ir su didelėmis bangomis. Palikome šlapi iki apatinių:) Viskas buvo super, tik gal kiek  trumpokai truko. Šiam laikui kaip ir pats tas (nes darėsi vis šalčiau), bet šiltuoju laiku, tai norėtųsi ilgesnio plaukimo. Grįžome 13 val, tame tarpe važiavimas pirmyn ir atgal apie valandą užtruko.

Vis gi, pasidžiaugėme, kad būtent su šitais raftingo organizatoriais plaukėme. Nes, kai prie kalnų upės susitikome raftingo kolegas tik su liemenėmis, be jokių šiltesnių plaukimo aprėdų, tai net oda pagaugais nuejo. Juk lauke +10, plius kalnai, plius vanduo, kuris nepagaili nei vieno sėdinčio plauste (ar vatyje, nežinau, kaip tiksliai). Mes buvome kaip reikiant aprengti ir vis tiek sugebėjome sušalti…

Tiesa, patartina pasiimti krepšius drabužiams sudėti (jie paliekami mašinoje), rankšluoščius ir sausus apatinius… visa kita, jau fantazijos reikalas D.

Gršžus pavalgėm ir toliau į trasą. Nusprendėme aplankyti šaltinį Save Kuk. Turėjau info, kad pasikėlimas po 5 eur, bet negi gaila? Nuvažiavom iki tos vietos, o ten…. neveikiantys keltuvai, reklamos su žiemos vaizdais, ganosi avys. Pastovėjom, pastovėjom ir išvažiavome. Ne sezonas, o gal tiksliau tarpusezonis.

Grįžome namo. Bet gi nesedėsi namuose tiek kelio atvažiavęs. Nusprendėme pasivaikščioti po Žabljaką. Viršuj rūkas, todėl snieguotų viršukalnių nesimatė. Gaila.

Su tom viršukalnėm tai irgi įvykis. Kai atvažiavom vakare lynojo ir buvo rūkas. Na ką, galvojam, gyvensime kalvotoje vietelėje, o vėliau važiuosime kalnų ieškoti. Kitą rytą atsikėlę skubėjome į info biurą klausti, kaip į kalną įsiropšti. Įsiropštem į mašinytę, šiek tiek posūkis ir… kalnai. Pasirodo, mes gyvename didelių kalnų papėdėje (gal, sakyčiau, kaip tik netoli viršukalnių).

Oi, nuklydau…taigi,  mes kiek pasivaikščiojom, atradome kepyklėlę, prisipirkom skanių bandelių ir namo ju ragauti… beveik visas palaikinome:)

Vaikščiojau ir galvojau, kad liepą čia turėtų būti ypač smagu, šilta… Kambarių šeimininkas sake, kad liepa visa jau užsakyta. Šiuo metu turistų nelabai sutiksi, vos vienas kitas.

Ką gi, vakare laukia ruošimasis rytdienai. Jeigu visai sąžiningai, jau  visi norime karščio (gerai jau gerai, bent jau šilumos, saulės, jūros).

Tikiuosi, rytoj mūsų norai pradės pildytis…

Tai tiek šiandienai. Jeigu nors šiek tiek įdomios mano blevyzgos, laukite tęsinio:)

Linkejimai Lietuvai

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Parašykite atsiliepimą

Connect with Facebook