Keistas pasaulis: muziejai

2011-01-28 Autorius egle Komentuoti
Skaityti toliau »

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Jei kelionėje nakvosite keistame viešbutyje ir aplankysite nors vieną neįprastą muziejų bei pravažiuosite keliu tik patyrusiems vairuotojams – bus beveik ekstremali kelionė..

Raganų amato muziejus (The museum of whitchcraft) perkeltas iš Mano salos į Boscastle miestelį, Kornvalio grafystėje, Anglijoje. Įsikūręs labai gražioje vietoje – Boscastle’o uoste, prie nedidelės įlankos, panašėjančios į fjordą, Atlanto pakrantėje. Ekspoziciją sudaro žolės, skirtos apžavams ir užkalbėjimams, 3000 knygų biblioteka, veidrodžiai magiškoms jėgoms prišaukti, drožinėtos kaukelio šaknys bei kankinimo įrengimai apkaltintoms raganoms. Muziejuje yra satanizmo skyrelis, kurio eksponatai neigia ryšį tarp satanizmo ir raganavimo.

Nevykusio meno muziejus (The Museum of Bad Art) – vienintelis pasaulio muziejus, skirtas rinkti, saugoti ir eksponuoti nevykusio meno kūrinius. Abejonių nekelia, jog yra žmonių, kuriems šie paveikslai patiks. Dedhamas, Masačiusetsas, JAV.

Tarakonų šlovės galeriją (Cockroach Hall of Fame) įkūrė kenkėjų naikinimo specialistas Michael Bohdan, savo parduotuvėje The Pest Shop  Plano mieste, Teksase, JAV. Kenkėjų gaudytojų laimikis, kažkada buvę gyvi tarakonai aprengti įvairiausiais kostiumais  bei patalpinti atitinkamos temos maketuose.

Tualetų muziejuje (Museum of Toilets) Niu Delyje, Indijoje pamatysite tualetų evoliuciją nuo 2500m. prieš mūsų erą iki šių dienų.

Pilvakalbių muziejus (Vent Haven Museum) skirtas išimtinai žmonėms, įvaldžiusiems pilvakalbystės meną, jų lėlėms ir tas lėles kuriantiems. Fort Mitchell’as, Kentukis, JAV.

Šiukšlių muziejus (The Trash Museum) Hartforde, Kentukyje, JAV. Ar šiukšlės gali būti įdomios?

Falologijos muziejus (Icelandic Phallological Museum) Husavike, Islandijoje. Falologija skamba kaip rimtas mokslas:)  Kas būtų pagalvojęs, kad yra muziejus, kurio ekspoziciją sudaro vien peniai. Bet štai islandai sugalvojo ir įkūrė tokį. Jame daugiau nei 200 eksponatų. Gerai, kad žmogaus egzempliorių dar nėra. Greičiausiai tai tik laiko klausimas..

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Parašykite atsiliepimą

Connect with Facebook